Verze pro tisk

Zdravím sportovní nadšence a naše školní podporovatele,

za 1.čtvrtletí tohoto školního roku jsme se prozatím zúčastnili 2 obvodních kol a z jednoho se nám podařilo postoupit do kola celopražského.

Již 8.10. jsme bojovali na hřištích ZŠ Botičská v minikopané. Oproti minulému roku bohužel neuspěli žáci a 1 žákyně ve starší kategorii (8.-9.třída), kdy nepostoupili do bojů o příčky nejvyšší. I přesto musím vyzvednout výkony všech bojovníků. Dostáváme se ke kategorii mladších (6.-7.třída).  Tito si vylepšili umístění o jednu příčku oproti loňsku. Konečnou jim vystavila až ve finále ZŠ Botičská. Druhé místo znamená pro budoucí soutěže příslib velmi kvalitních sportovních výkonů, již vzhledem k tomu, že jsme do bojů zapojili také 2 dívky  Nelu Čížkovou (5.A) a Olivii Valentovou (4.A), které pro nás byly velkými posilami.

Následujícím obvodním kolem byl stolní tenis. Opět jsme se zapojili v kategoriích mladších i starších. Nejdříve soutěžili ti mladší. Zde jsme dosáhli úspěchu u děvčat, kdy nás potěšily skvělým 3. místem. Hoši měli daleko vyrovnanější skupinu a skončili na místě pátém. Více radosti nám udělali studenti ve starší kategorii. Hoši se probojovali až na stupně vítězů a skončili na 3.místě. Nejvíce nás potěšily dívky, které s převahou zvítězily ve všech utkáních. Proto po zásluze postoupily do celopražského finále. Ani zde se neztratily a po 1 porážce v základní skupině skončily na 5.místě.