Plán akcí
Pondělí: |
výuka 1. stupeň do 12:35 8 hod. – předávání Klíče Prahy 2 za účasti starostky Prahy 2, účast: 5.B – vycházka 4.B do Divoké Šárky 10-12,35 hod. – piknik 8.A Rajská zahrada |
Úterý: |
výuka 1. stupeň do 12:35 Muzeum rybářství, vstupné: 30,-Kč, účast: 4.B FTVS – lanové centrum – 3.B - odevzdávání učebnic 16,30 hod. –Školská rada |
Středa: |
výuka 1. stupeň do 12:35 Den vody, 4.B - výlet 9.B 11 hod. – akce 8.A,B - odevzdávání učebnic Akce ŠD: Staré pověsti české – Vyšehrad, účast: 1.A,B, 3.B Hřiště Gutovka ve Strašnicích, účast: 2.A,B, 3.A |
Čtvrtek: |
výuka 1. stupeň do 12:35 odevzdávání čipů a klíčků od šatních skříněk - výlet 5.B 16 hod. – schůze ČSBS |
Pátek: |
8 hod. – projev ředitelky školy ve školním rozhlasu - slavnostní předávání vysvědčení - ukončení výuky v 9 hod. 9 hod. – slavnostní rozloučení 9. tříd 10-12,30 hod. – vydávání obědů - provoz ŠD do 15 hodin |
Další informace:
Pondělí: |
|
Úterý: |
8 hod. – preventivní přednáška ve 4.A |
Středa: |
Contest DJ v malé tělocvičně pro 6.-9.ročníky Akce ŠD: Folimanka, P2, účast: 1.A,B, 2.A,B, 3.B Piknik na školní zahradě, platba: 40,-Kč |
Čtvrtek: |
|
Pátek: |
Průhonický park, účast: 6.B
10-13:30 Národní památník hrdinů heydrichiády 9.A, B
|
Další informace:
Pondělí: |
8,15-13,30 hod. – exkurze na hasičskou stanici Pražského hradu, účast: 7.A |
Úterý: |
|
Středa: |
8 hod. – preventivní přednáška „Budování vztahů v kolektivu třídy, 4.B 9 hod. – Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, Korunní ul., účast: 3.A 10 hod. - Ilustrátoři dětských knih v Knihovně, Korunní ul., účast: 3.B Akce ŠD: Folimanka, P2, účast: 1.A,B, 2.A,B, 3.B Piknik na školní zahradě, platba: 40,-Kč, účast: 3.A |
Čtvrtek: |
9 hod. – Planetárium, platba: 75,-Kč, účast: 1.B |
Pátek: |
9 hod. – Chytří gurmáni, NTM, Kid´s lab, účast: 3.A 11 hod. – Chytří gurmání, NTM, Kid´s lab, účast: 3.B |
Další informace:
Pondělí: |
odjezd přihlášených žáků na ŠVP Nová Živohošť (1.B, 4.B, 5.A) Královský pětiboj, účast: vybraní žáci 16 hod. – schůzka rodičů budoucích prvňáčků |
Úterý: |
|
Středa: |
Akce ŠD: Botanická zahrada v Tróji, platba: 40,-Kč, účast: 1.A,B Turnaj ve hře Ubongo v DDM P2, platba: 20,-Kč, účast: 2.A,B Leporelo v Malostranské besedě P1, platba: 60,-Kč, účast: 3.A, 4.A,B |
Čtvrtek: |
14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky |
Pátek: |
návrat žáků ze ŠVP Nová Živohošť 9-14 hod. – školní výlet do Koněpruských jeskyň, účast: přihlášení žáci |
Další informace:
Pondělí: |
Zoo - PT, 50 Kč |
Úterý: |
florbal 1.-3.třídy 8-13 hod. – OK Pythagoriády |
Středa: |
Akce ŠD: Dopravní hřiště v Muzeu policie P2, platba: 10,-Kč, účast: 1.A,B Leporelo v Malostranské besedě, platba:75,-Kč, účast: 2.A,B
Exotická zvířata – výstava v DDM Praha 5, platba: 40,-Kč, účast: 3.A, 4.A,B
|
Čtvrtek: |
14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky |
Pátek: |
návrat žáků 8.A,B, 9.B ze ŠVP Lučanka |
Další informace:
3. - 7.6.2019 – ŠVP Nová Živohošť
3.6.2019 v 16 hod. – schůzka budoucích prvňáčků
Pondělí: |
projekt Sportovní hry v MŠ 12,30 hod. – vyhlášení soutěže Příběhy našich sousedů, účast: vybraní žáci 13,45-14,30 hod. – angličtina pro děti v MŠ 14 hod. – konzultace s PhDr. O.Pohlovou |
Úterý: |
Florbal 1.-3.třídy |
Středa: |
nohejbal 14 hod. – přijímací zkoušky do matematické třídy Akce ŠD: Dopravní hřiště v Muzeu policie P2, platba: 10,-Kč, účast: 1.A,B Tanečky – školní akce, platba: 20,-Kč, účast: dívky z 2.a 3.tř. Letecké muzeum-výstava, platba: 20,-Kč, účast: chlapci z 2.a 3.tř. |
Čtvrtek: |
Přehazovaná 8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 8.A 10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 8.B 14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky |
Pátek: |
Folimanka, účast: 8.A,B, 9.B Výstava Klíč k Praze 2, vycházka do Grébovky, účast: 7.A,B Procházka po památkách Prahy, účast: 2.B 14-22 hod. – volby do Evropského parlamentu |
Sobota: |
8-14 hod. – volby do Evropského parlamentu |
Neděle |
odjezd přihlášených žáků 8.A,B, 9.B na ŠVP Lučanka |
Další informace:
Pondělí: |
|
Úterý: |
MaSo |
Středa: |
9 hod. – Polaris v Planetáriu, vstupné: 75,-Kč, účast: 3.A,B 9,30 hod. – Malý princ na Zemi, Divadlo Metro, vstupné: 90,-Kč, účast: 4.A,B Akce ŠD: Pohádkový les, Riegrovy sady, účast: celá ŠD |
Čtvrtek: |
8,30 hod. – Káťa a Škubánek, DUH, vstupné: 80,-Kč, účast: 1.A 14 hod. – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky |
Pátek: |
10,15 hod. – Putování za Country, DUH, vstupné: 70,-Kč, účast: 2.A,B |
Další informace:
Pondělí: |
8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 6.B 8,55-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.B 10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 6.A 14-17 hod. – zápis na prázdninový provoz v MŠ |
Úterý: |
8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 7.A 8,55-12,35 hod. – Finanční gramotnost pro 8.A 10-10,45 hod. – preventivní přednáška pro 7.B 14-17 hod. – zápis na prázdninový provoz v MŠ |
Středa: |
Den vítězství |
Čtvrtek: |
ředitelské volno v ZŠ |
Pátek: |
ředitelské volno v ZŠ |
Další informace:
16.5.2019 – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky
Pondělí: |
17 hod. – třídní schůzky ZŠ |
Úterý: |
Technické muzeum, vstupné: 50,-Kč, účast: 4.B |
Středa: |
Svátek práce |
Čtvrtek: |
14-17 hod. – zápisy dětí do MŠ 14 hod. – odchod žáků do Divadla U Hasičů na školní akademii ZŠ 16,45 a 18,30 hod. – začátek školní akademie ZŠ v DUH |
Pátek: |
fotografování tříd ZŠ 14-17 hod. – zápisy dětí do MŠ |
Další informace:
6.-7.5.2019 – zápisy v MŠ na prázdninový provoz
16.5.2019 – adaptační kurz pro budoucí prvňáčky
Pondělí: |
Pondělí velikonoční |
Úterý: |
McDonald Cup 7,30 hod.– odjezd přihlášených žáků 2.A, 3.A,B, 5.B 8-13 hod. – obvodní kolo z Aj |
Středa: |
McDonald Cup 8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška pro 5.A Akce ŠD: Čarodějnice v DDM P2, vstupné: 30,-Kč, účast: 1.A,B, 2.B |
Čtvrtek: |
OV – odznak všestrannosti |
Pátek: |
8,55-9,40 hod. – preventivní přednáška Bezpečné chování pro 1.A 10-10,45 hod. – preventivní přednáška Bezpečné chování pro 1.B |
Sobota: |
návrat žáků ze ŠVP Kolínská Bouda |
Další informace:
2.5.2019 – školní akademie
3.5.2019 – fotografování tříd a jednotlivců
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- následující ›
- poslední »